Hurtownia płyt meblowych Nowy Tomyśl

Firmowa ekspozycja blatów kuchennych

Blaty kuchenne

Specjalista d/s sprzedaży:

Arkadiusz Cisak

OFERUJEMY:

Funkcjonalność i komfort użytkowania przestrzeni kuchennej to podstawa i wie o tym każdy, kto próbował przygotować posiłki na blacie niskiej klasy. Wszystkie modele co prawda wyglądają dobrze w dniu zakupu, jednak wysoką jakość docenia się dopiero po kilku miesiącach, kiedy to niskiej klasy elementy zaczynają pękać, wybrzuszać się i tracić intensywność kolorów. Blaty kuchenne oferowane w Euro-Płyta zadowolą swoją jakością oraz trwałością nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy dziesiątki różnych wariantów najlepszych producentów, które można z łatwością dopasować do oczekiwań.

Wysoka funkcjonalność i ponadprzeciętna jakość
Większość osób blaty kuchenne utożsamia wyłącznie z prywatnymi domami i mieszkaniami, podczas gdy liczba ich zastosowań jest znacznie szersza. Wiele osób wykorzystuje je w:
– łazienkach,
– obiektach sportowych,
– obiektach użyteczności publicznej,
– restauracjach,
– sklepach,
– punktach usługowych,
– biurach.

W związku z szerokim spektrum zastosowań blatów kuchennych możemy zaproponować wiele ich rodzajów, różniących się przede wszystkim dekorem. Oferujemy modele matowe, połyskujące oraz aluminiowe, a także te, które przypominają wiele innych materiałów budowlanych. W ten sposób możemy – jako jedna z niewielu firm na rynku – zaproponować blat kuchenny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta i aranżacji jego mieszkania. W dodatku wyłącznie najlepszych producentów na rynku.

Jakość ma znaczenie!
Wszystkie blaty kuchenne proponowane w naszym sklepie cieszą się ogromną popularnością. Są produkowane w technologii postforming, dzięki której cechują się wysoką jakością, lecz także niską ceną zakupu. Poza dobrymi właściwościami mechanicznymi postforming zapewnia znakomitą estetykę gotowego produktu. Blaty są nasycane żywicami na bazie melaminy, a na powierzchni roboczej przykleja się laminat dekoracyjny. Znajdziesz u nas blaty:

SWISS KRONO :

o długości 3050 mm lub 4100 mm oraz szerokości 600 mm lub 1200 mm. We wszystkich przypadkach grubość wynosi 38 mm.

BIURO-STYL :

o takich samych wymiarach, które mogą zwiększyć się w zależności od zastosowania płyty dekoracyjnej – z 4100 mm długości na 4200 mm oraz z 600 mm i 1200 mm szerokości na, kolejno, 650 mm i 1300 mm.

EGGER :

o długości 4100 mm i grubości 38 mm oraz szerokości 600 mm lub 920 mm.

Blaty kuchenne

Okoliczne miejscowości, które obsługujemy :

oraz pozostałe w promieniu 200 km.