Hurtownia płyt meblowych Nowy Tomyśl

Płyty meblowe z certyfikatem FSC

FSC® C102737

FSC® – Forest Stewardship Council – to jeden z niewielu certyfikatów tak istotnych w branży meblowej. Otrzymują go wyłącznie producenci, którzy spełniają wszelkie normy społeczne i środowiskowe ustalone przez Radę ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej. W ramach certyfikatu oceniane są produkty, które mogą wywołać w środowisku wiele niepożądanych, negatywnych skutków, takie jak meble, stolarka drzwiowa i okienna oraz inne produkty drewniane. W sklepie Euro-Płyta znajduje się wiele materiałów, spełniających Zasady, Kryteria i Wskaźniki Dobrej Gospodarki Leśnej z certyfikatem FSC® C102737.

Certyfikat obejmuje wiele produktów oferowanych w naszym sklepie. Warto wymienić wśród nich płyty wiórowe, płyty pilśniowe, płyty laminowane, sklejki, MDF, OSB oraz MFP. Wszystkie mają certyfikat, dlatego kupując je, wspierasz odpowiedzialne prowadzenie biznesu i ich producenta, który stara się przeprowadzać proces produkcyjny w pełnej zgodzie z naturą.

Oferta kierowana do dużych firm meblowych, małych przedsiębiorców i klientów indywidualnych, czyli wysokogatunkowe płyty meblowe posiadające certyfikat FSC, które potwierdzają wysoką jakość proponowanych przez nas produktów. Dysponujemy bogatym asortymentem płyt surowych, okleinowych i laminowanych.

Dane naszego certyfikatu FSC : WEJDŹ

Płyty z certyfikatem FSC

Okoliczne miejscowości, które obsługujemy :

oraz pozostałe w promieniu 200 km.