Hurtownia płyt meblowych Nowy Tomyśl

Firmowy magazyn płyt pilśniowych

Płyty pilśniowe

Oferujemy

Płyta pilśniowa surowa (twarda) : 
2745×1700 mm
Grubość produktu dostępne na magazynie w stałej ofercie : 3,2 mm / 2,5 mm

Płyta pilśniowa lakierowana biała : 
2745×1700 mm
Grubość produktu dostępne na magazynie w stałej ofercie : 3,2 mm / 2,5 mm

Płyty pilśniowe stanowią jeden z najpopularniejszych produktów oferowanych w sklepie Euro-Płyta już od 1984 roku. Fakt ten nie jest jednak dziełem przypadku – płyty pilśniowe, które sprzedajemy od chwili wejścia naszej firmy na krajowy rynek, charakteryzują się przede wszystkim niską, korzystną ceną ich zakupu. Z tego względu jesteśmy jednym z najpopularniejszych dostawców tych materiałów w całym kraju i coraz bardziej zaznaczamy naszą obecność na rynku. W bieżącej ofercie posiadamy płyty wyłącznie najlepszych firm z ugruntowaną pozycją, które dbają podczas produkcji o każdy szczegół ich budowy. Co to oznacza? Pewność dokonania znakomitego zakupu.

Zalet płyt pilśniowych dostępnych w Euro-Płyta
Wszystkie płyty pilśniowe powstają w zakładach firm oferowanych w naszym sklepie zawsze przy udziale sprawdzonych i bezpiecznych komponentów – bez środków chemicznych o agresywnym działaniu, które mogą stanowić duże niebezpieczeństwo. Płyty są łatwe w montażu i sztywne, dzięki czemu także w pełni stabilne po procesie ich montażu w wyznaczonym miejscu. Są twarde, mocne i masywne, lecz mimo ich dużej wytrzymałości mają gładką, równą powierzchnię.

Oferujemy między innymi surowe płyty pilśniowe oraz modele lakierowane na biało, o grubości 3,2 mm w formacie 1700 x 2745 mm, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie wariant odpowiedni dla siebie i swoich zastosowań. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś, a w razie pytań do ich zadania naszym konsultantom.

Ponad 1900 m2 powierzchni magazynowej płyt meblowych

Magazyn firmowy:

Dotniemy na wymiar i okleimy brzegi

Płyty pilśniowe

Okoliczne miejscowości, które obsługujemy :

oraz pozostałe w promieniu 200 km.