Hurtownia płyt meblowych Nowy Tomyśl

Firmowa stolarnia : cięcie i oklejanie płyt meblowych

Usługi stolarskie Pniewy

Cięcie i oklejanie

STOLARNIA

Usługi stolarskie

Oświetlenie Altori

Do tej pory wykonaliśmy ok. 2.500.000 mb usług cięcia i oklejania

Dlaczego Euro-Płyta?

Dlaczego Euro-Płyta?

Od początku istnienia staramy się poprawiać jakość naszych usług i poszerzać asortyment oraz liczbę produktów oferowanych w sklepie Euro-Płyta. Z tego względu podejmujemy się nowych współprac wyłącznie z wyselekcjonowanymi dostawcami oraz producentami, którzy zajmują się wytwórstwem dobrej klasy produktów. Za dowód naszego doświadczenia niech posłużą liczby – od chwili powstania wykonaliśmy około 2 500 000 mb usług cięcia i oklejania. To doskonały wynik.

Oferujemy wiele przeróżnych usług stolarskich, co jest wynikiem między innymi naszego wieloletniego doświadczenia na rynku. Przez ponad 35 lat zdobyliśmy wiedzę, którą obecnie możemy wykorzystać także do:

Śledzimy nowinki technologiczne i szkolimy się z zakresu wiedzy na temat materiałów budowlanych. Z tego też powodu jesteśmy firmą, z którą warto współpracować – posiadamy bogate zaplecze technologiczne, dzięki któremu możemy z łatwością obrobić wszystkie płyty meblowe, wykonywać prostolinijne cięcia czy też precyzyjne okleinowanie krawędzi, do czego wykorzystujemy np. okleiniarkę BRANDT. Urządzenie cechuje się wysoką precyzją i zarazem skróconym czasem realizacji, w rezultacie jego zastosowanie jest odpowiedzią na oczekiwania wymagających klientów.

Nowy park maszynowy topowej marki HOMAG bo jakość to dla nas priorytet

Nasza stolarnia:

Usługi stolarskie

Okoliczne miejscowości, które obsługujemy :

oraz pozostałe w promieniu 200 km.