Hurtownia płyt meblowych Nowy Tomyśl

Firmowa ekspozycja akcesoriów / okuć meblowych

Akcesoria i okucia

Specjalista d/s sprzedaży:

Arkadiusz Cisak

OFERUJEMY:

Nowość : ALUPROFIL – system do drzwi
– Szuflady : BLUM, AMIX, SEVROLL
– Uchwyty marki DOMINO, AMIX, TULIP, DC, GTV
– Systemy drzwi przesuwnych SEVROLL
– Carga Sige i Vibo
– Wkręty ASTRA, WURTH, SPAX
– Zawiasy zatrzaskowe z cichym domykiem
– Wyposażenie szafek kuchennych
– Podnośniki
– Prowadnice
– Nogi/nóżki

NOWOŚĆ

Od 1984 roku dla naszego sklepu Euro-Płyta istotny jest stały, zrównoważony i dynamiczny rozwój. W rezultacie oferujemy naszym klientom coraz więcej produktów w korzystnych cenach, staramy się jednocześnie zminimalizować czas dostaw. Wśród wielu produktów dostępnych w naszej ofercie warto wyróżnić akcesoria i okucia, które mają podstawowy wpływ na komfort przebywania w domowych czy firmowych pomieszczeniach.

Detale są najważniejsze

Doskonale wiemy, że nawet najmniejsze detale i akcesoria mają decydujący wpływ na ostateczny efekt wizualny i komfort użytkowania mebli domowych i firmowych.

Z tego względu oferujemy:

Wszystkie akcesoria i okucia zostały wyprodukowane przez wyselekcjonowane firmy, które zadbały podczas ich produkcji o najmniejsze detale. Prowadnice zapewniają płynny wysuw szuflad, nogi i nóżki są stabilne aż do granicznego obciążenia, a wyposażenie szafek kuchennych znacznie zwiększa komfort ich użytkowania.

Zatrudniamy osoby, które z łatwością pomogą Ci w wyborze odpowiednich okuć i akcesoriów, w tym listew, organizerów i innych produktów, które doskonale dopełnią całą aranżację. Wiemy, że sformułowanie „diabeł tkwi w szczegółach” pozostaje aktualne aż do teraz, dlatego bardzo chętnie pomożemy Ci we wszystkich kwestiach związanych z detalami i dopasowaniem ich do obecnej lub przyszłej aranżacji. Zadzwoń do nas lub napisz, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Powyższe logo firm zostały użyte w celach informacyjnych.

Akcesoria i okucia

Okoliczne miejscowości, które obsługujemy :

oraz pozostałe w promieniu 200 km.