Hurtownia płyt meblowych Nowy Tomyśl
hurtownia płyt meblowych i blatów kuchennych Nowy Tomyśl

„Euro-Płyta” Nowy Tomyśl

Witamy na stronie firmy  „Euro-Płyta” z Nowego Tomyśla. Tu znajdziesz wysokiej jakości materiały potrzebne do budowy domu, remontu oraz wykończenia. W naszej ofercie są, zarówno płyty wiórowe i laminowane, sklejki oraz pozostałe rodzaje płyt meblowych, blaty, okucia i akcesoria, a także taki asortyment jak : podłogi, płytki, drzwi. Słowem – mamy wszystko od A do Z, co potrzebne do postawienia i wykończenia domu. Dodatkowo, świadczymy usługi stolarskie i transportowe. Sprawdź nasz szeroki asortyment i stwórz z nami piękny i funkcjonalny dom dla siebie oraz swoich bliskich.

„Euro-Płyta” - kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą o 100-procentowym polskim kapitale, z czego jesteśmy bardzo dumni. Na rynku działamy od 10 stycznia 1994 roku i stale prężnie się rozwijamy. Od początku naszym nadrzędnym celem było zadowolenie Klientów, miła, fachowa obsługa oraz poszerzanie oferty towarowej, by zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie materiałów wykończeniowych. Z czasem uzupełniliśmy naszą działalność o usługi stolarskie, które również wykonujemy. Zaczynaliśmy działalność w dzierżawionym magazynie o powierzchni 100m2, a dziś mamy 5000 m2 powierzchni magazynowej zlokalizowanej tuż przy autostradzie w Nowym Tomyślu, dzięki czemu możemy docierać do Klientów z różnych części kraju. Na sukces naszej firmy codziennie pracują wspaniali ludzie, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

„Euro-Płyta” - nasza oferta

Każdego dnia poszerzamy ofertę kierowaną do Klientów, by zapewnić wszelkie materiały wykończeniowe oraz usługi niezbędne w czasie remontów, czy budowy. Obecnie w naszym asortymencie znajdują się:

– płyty meblowe: wiórowe, laminowane, pilśniowe, sklejki, blaty robocze, blaty kuchenne, fronty lakierowane, płyty akrylowe, mdf, hdf, osb, mfp,
– obrzeża,
– akcesoria i okucia meblowe,
– materiały wykończeniowo–budowlane: podłogi, panele, drzwi, drzwi meblowe, płytki, armatura, okna, dachy, pustaki, chemia, kleje, fugi, tynki, farby, docieplenia, ogrodzenia, bramy, kostka brukowa oraz wiele, wiele innych towarów.

Oprócz tego świadczymy usługi:

– stolarskie,
– cięcia i oklejania płyt oraz blatów,
– transportowe dla zakupionych u nas produktów.

Dlaczego my?

Bogaty asortyment, wieloletnie doświadczenie w branży, atrakcyjne ceny oraz kompetentna i serdeczna obsługa – to tylko niektóre spośród wielu powodów, dla których warto zaopatrywać się w materiały wykończeniowe i meblarskie właśnie u nas. Przekonały się o tym tysiące Klientów, którzy od lat wracają do nas i rekomendują nasze usługi swoim znajomym. Obsługujemy, zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dołącz do grona zadowolonych Klientów, by kupować szybko, wygodnie i mieć dostęp do najlepszego towaru w dobrej cenie!

JESTEŚMY DOBRZY W TYM CO ROBIMY

Potwierdzają to liczne certyfikaty i wyróżnienia