Hurtownia płyt meblowych Nowy Tomyśl

Firmowa ekspozycja płyt laminowanych i blatów kuchennych

Fronty lakierowane CarLack

OFERUJEMY:

Fronty to w zasadzie najważniejszy element wykończenia każdego pomieszczenia kuchennego, gdyż w przeciwieństwie np. do korpusu zastosowany kolor lub dekor widoczny jest przez cały czas. Z tego względu tak ważne jest, aby wybierać fronty dopasowane pod kolor kuchni oraz dostosowane do jej stylu i oczekiwań domowników. Oferujemy między innymi fronty lakierowane, które służą do wykańczania mebli kuchennych, łazienkowych i pokojowych, znajdą jednak także zastosowanie w obrębie lokali handlowych. Mogą również odgrywać rolę paneli ściennych. Stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów, co z kolei stanowi pewność dokonania dobrego, korzystnego finansowo zakupu.

Jakie fronty lakierowane znajdziesz w naszej firmie?
Nie uznajemy półśrodków ani kompromisów, dlatego też proponujemy pełen przekrój frontów, różniących się między innymi grubością. Warto ją dopasować do stylistyki mebla. Oferujemy płyty: 10, 16, 18, 22, 28, 38, a nawet 50 mm, w kolorach RAL (K7), ICA, NCS i KUPSA.

Wszystkie płyty są marki CarLack, powstałej w 1999 roku, która wyspecjalizowała się w produkcji frontów i innych komponentów lakierowanych domowych i firmowych. Wieloletnie doświadczenie, setki dotychczas zrealizowanych zleceń oraz najlepsi inżynierowie pracujący w firmie CarLack to gwarancja sukcesu i zgodności realnych parametrów z reklamowanymi.

Kolorystyka z palet barw:

Dostępne grubości płyt

Zastosowanie w projektach:

Dotniemy na wymiar i okleimy brzegi

Fronty lakierowane

Okoliczne miejscowości, które obsługujemy :

oraz pozostałe w promieniu 200 km.